Pencere Korkuluk Demiri Fiyatları

Pencere Korkuluk Demiri Fiyatları, Mekanlarda çok önemli güvenlik elemanlarından pencere korkuluk demiri, en iyi kalitede perforje olarak yaptırılır. Hırsızlık gibi yasadışı eylemlere karşı mekanları koruyan perforje pencere korkuluk demirleri çok çeşitli modellerde karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde adeta bir sanat ürünü olarak üretilen perforje korkuluk fiyatları en çok araştırılan konulardan biridir.

Ferforje korkuluk fiyatları

Balkonlarda, pencerelerde, teras katlarında güvenlik elemanı olarak kullanılan perforje korkuluk fiyatları genellikle metrekare üzerinden belirlenir. Ferforje korkuluklarda model seçeneklerinin ve korkuluğun ölçülerinin mekanlara göre farklılaşacağı düşünüldüğünde fiyatlandırmalar farklılık gösterecektir. Ferforje korkuluk fiyatları hesaplanırken:

l Müşterinin istediği model,

l Malzemenin gramaj ve oranları,

l Ferforje korkuluğun metrekare olarak ölçüleri hizmet bedelini etkilemektedir.

Ferforje Korkuluk Demiri Fiyatları

Pencere korkuluk demiri fiyatları kullanılan malzemenin gramajına ve modele göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar hesaplanırken ferforje demir ücretleri esas alınır. Güncel olarak piyasada pencere korkuluk demiri ücretleri:

l Ferforje kare ya da lama demir, ara motifler, boya gibi faktörlerle birlikte düz ve standart bir pencere korkuluk demiri metrekare fiyatı ortalama olarak 250 TL’ den başlamaktadır.

l Ferforje bombeli kare demir, lama demir, C motifi, ara motif ve kenar kapatmalar gibi öğelerle birlikte bombeli bir pendere korkuluk demiri ücretleri metrekare olarak 260 TL’ den başlamaktadır.

l Ferforje kare demir, tombik baş mızrak gibi detayları da olan düz mızraklı pencere demiri fiyatları 280 TL’ den başlamaktadır. Bombeli mızraklı pencere demirinde ise metrekare fiyatları minumum 290 TL’ dir.

l Düz mızraklı çiçekli ve bombeli çiçekli modellerde fiyatlar biraz daha artmaktadır. Düz mızraklı çiçekli pencere demiri fiyatları 290 TL, Bombeli çiçekli pencere demiri fiyatları merterake cinsinden 300 TL civarındadır.

l Düz halkalı ve bombeli halkalı pencere demiri korkuluk fiyatları 310 TL’ den başlamaktadır.

l Ferforje baston motiflerin kullanıldığı bastonlu ferforje pencere korkuluk modellerinde fiyatlar düz modeller için 320, bombeli modeller için ise 350 TL’ dir.

l Tombik baş mızrak kullanılan mızraklı ve çiçekli pencere demiri motiflerinin düz modellerinde metrekare fiyatı 380 TL iken bombeli model fiyatı 390 TL’ dir.

l Ferforje pencere demiri fiyatları, model çeşitlendikçe ve detaylandıkça artmaktadır. Mızraklı, bastonlu ve çiçekli ferforje pencere demiri fiyatı düz modelde metrekare cinsinden 390 TL, bombeli modelde ise 400 TL’ dir.

Etiketler: Yangın Kapısı - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın KapısıYangın Kapısı - Yangın Kapısı - Yangın Merdiveni - Yangın MerdiveniYangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni

en iyi kalitede perforje olarak yaptırılır. Mekanlarda çok önemli güvenlik elemanlarından pencere korkuluk demiri