Demir Pencere Korkuluğu Güncel Fiyatlar

Demir Pencere Korkuluğu Güncel Fiyatlar, Demir pencere korkuluğu ev ya da işyerlerinde özellikle hırsızlığa karşı alınan bir güvenlik önlemidir. Demir pencere korkuluklarının güvenlik önlemi olarak kullanılmasının yanısıra dekoratif işlevi de bulunmaktadır. Özellikle villa gibi özel konutlarda ferforje korkuluk modelleri, işlemesi zengin, çiçekli, bastonlu, mızraklı modelleriyle dikkat çekmektedir. Ferforje korkuluk modellerinde detaylar arttıkça kalite ile birlikte fiyat da yükselmektedir.

Ferforje pencere korkuluğu modelleri fiyatları merak edilmektedir. Ferforje korkuluk güncel fiyatları demir fiyatları üzerinden ve belirli bir metrekare fiyatından belirlenmektedir. Modellerde malzeme gramajları toplam üretim bedelini de etkiler.

Demir pencere korkuluğu güncel fiyatları ne kadardır?

Demir pencere korkuluklarında güncel fiyatların metrekare olarak 100 TL’ den 750 TL’ ye kadar değişiklik gösterdiği görülmektedir. Fiyatlarda ferforje korkuluk modeli ile pencerenin boyutları etkili olmaktadır. Metrekare cinsinden taban fiyatlar, ferforje ürünün boyutlarına göre toplam üretim maliyetini ortaya çıkartmaktadır.

Ferforje demir pencere korkulukları güncel fiyatları modellere göre ortalama şu şekildedir:

l Düz ferforje demir pencere korkuluk fiyatı metrekare üzerinden 100 TL’ den başlamaktadır. Ortalama olarak 120 TL’ dir. 12x12 ferforje kare demir, boya, C tipi 6x12 ara motifler, 10x25 lama bağlantı demirleri ve boya ile birlilkte düz ferforje pencere demiri metrekaresi 200 TL’ den başlamaktadır. Bu özelliklerde bombeli ya da göbekli ferforje pencere demiri fiyatları ise 220 TL’ dir.

l 12x12 tombik baş mızrak kullanılan, mızraklı modellerde metrekare fiyatı 230 TL’ den başlamaktadır. Bombeli ve mızraklı pencere demiri fiyatı ortalama 260 TL’ dir.

l Ara motiflerde 12x12 halka kulalnılan, tombik baş mızraklı, 10x25 lama bağlantılı halkalı modellerde fiyatlar 250-260 arasındadır.

l 6x12 ferforje çiçekli C motifli demir pencere fiyatları 250 TL civarındadır.

l Ferforje pencere modellerinde bombeli çiçekli ve mızraklı modellerde olduğu gibi detay arttıkça farklı malzemeler de kullanılacağı için fiyat yükselir. Bombeli çiçekli ve mızraklı modeller için taban metrekare fiyatı 260 TL’ den başlamaktadırç

l Balkon kapıları için demir pencere fiyatları ortalama 280 TL’ den başlamaktadır.

Etiketler: Yangın Kapısı - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın KapısıYangın Kapısı - Yangın Kapısı - Yangın Merdiveni - Yangın MerdiveniYangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni

Demir pencere korkuluğu ev ya da işyerlerinde özellikle hırsızlığa karşı alınan bir güvenlik önlemidir.