Ferforje

Ferforje, Ferforje estetik açıdan göze hitap etmesi nedeniyle sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun yanında hırsızlara karşı güvenliği sağlamak amacıyla ferforje kullanılmaktadır. Ferforje balkon kapısı, balkon korkuluğu, bahçe kapısı, bahçe korkuluğu, merdiven korkuluğu, pencere korkuluğu ve ferforje kapı gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Karaboğa firması olarak bizde birçok kaliteli ve şık tasarımlı ferforjehizmeti sunmaktayız. Üstelik her bütçeye uygun fiyat aralıkları ile müşterilerimizi memnun etme çabası içindeyiz.

Ferforje nedir?

Ferforje,  düşük karbon içeriğine sahip bir demir alaşımıdır. Ferforje,  lifli cüruf kapanımlar içeren yarı erimiş bir demir kütlesidir. Bu yüzden ferforje kırılma noktasına kadar dağıldığında veya büküldüğünde görülebilen ahşaba benzeyen bir şekil çıkar.

Ferforjenin özellikleri sert, dövülebilir, korozyona dayanıklı ve kolay kaynaklıdır. Buna ek olarak genellikle tasarımı için ferforje kullanılsa da güvenlik amacıyla da ferforje kullanılmaktadır. Buna ek olarak ferforje yangın merdiveni tasarımında da kullanılmaktadır.

Ferforje kullanımı

Ferforje iç ve dış dekorasyonda kullanılmaktadır. Özellikle zemin katlarda ferforje kullanım nedeni hırsızlara önlem almak içindir. Bununla beraber ferforje sağlam ve kaliteli demir malzeme ile üretilmektedir. Böylece uzun süre ferforje kullanılabilmektedir.

Buna ek olarak binaları daha geniş gösteren ferforje aksesuarlar konutlara ayrı bir hava katmaktadır. Üstelik ferforje çabuk kirlenmez. Buna ek olarak ferforje kirlense bile çabuk temizlenebilir özelliğe sahiptir. Bu sayede ferforje çok popüler olmaktadır. Ferforje ürünleri konusunda detaylı bilgi için karabogamuhendislik.com    bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ferforje estetik açıdan göze hitap etmesi nedeniyle sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun yanında hırsızlara karşı güvenliği sağlamak amacıyla ferforje kullanılmaktadır.